fbpx

co říci...

Víno je naší vášní

Víno je naší vášní, a proto jsme se rozhodli tuto vášeň a znalosti předávat dál. Je to radost, která nás naplňuje a kterou s Vámi chceme sdílet. Rozhodli jsme se jít netradiční cestou. Cestou složitou, ale věříme, že si náš produkt a služby místo najde.

Nejde nám o to jen víno rozlévat a pít, ale především o to, učit klienty u vína rozeznat jeho vadu, potenciál nebo ještě lépe složení. Cílíme na edukaci, přátelskou atmosféru a kvalitu. Naše služby jsou obsáhlé a víme, jak realizovat formální i neformální setkání ku prospěchu všech zúčastněných.

Degustace

„umíme“ a děláme to „srdcem“. Máme dostatek „zkušeností“ plnit Vaše zadání a jsme „flexibilní “. Přijedeme „kamkoliv“ v rámci ČR. Na zbytku se jistě „domluvíme“, jsme „lidi“.

Tréninky

Trénink formou řízené degustace zaměřené na smyslové vnímání a senzoriku samotnou. Jak jinak, než se sklenkou vína.
 

Školení

Máte podnik a položka „víno“ netvoří alespoň 20% obratu ? Při troše snahy a motivace personálu na tom není nic složitého.
 

Poradenství & Outsourcing

Přehled o světovém nebo tuzemském víně není Vaší silnou stránkou? Nevadí. Vše za Vás zařídím ke spokojenosti Vás i Vašich klientů. 

Eventy & Akce

Akce nás baví. Jsme friendly a máme letité zkušenosti. S lidmi to prostě umíme a víme, jak zabavit i s takovým produktem, jakým víno je.

 

Doporučujeme

Zajímavé hodnocení a tipy na vinařské domy a vína samotné.

 
 
 

podívejte se na

naší cestu po vinicích

Nabízíme

Degustace

Trénink formou řízené degustace zaměřené, na smyslové vnímání a senzoriku samotnou. Jak jinak, než se sklenkou vína. Tento typ degustace je vysoce edukačním a komplexním nástrojem, jak každého z Vás naučit rozeznat drobné nuance, nejen ve víně. Chcete se naučit například párovat víno s jídlem? Tento typ degustace je určen přesně pro Vás. Pro 5–10 osob. Jinak dle domluvy….

Nabízíme

Školení personálu

Máte podnik a položka „víno“ netvoří alespoň 20% obratu? Při troše snahy a motivace personálu na tom není nic složitého. Je velice důležité o prodávaném produktu vědět co nejvíce. Být proškolený v tom, co prodávám a nechat v sobě vzbudit zájem to prodat, je základním kamenem pro zvýšení vašeho obratu a ve finále i zisku samotného. Nebojte se mě oslovit a pojďme to změnit.

Nabízíme

Poradenství & Outsourcing pro gastro

Přehled o světovém nebo tuzemském víně není Vaší silnou stránkou? Nevadí. Vše za Vás zařídím ke spokojenosti Vás i Vašich klientů. 

Sedneme si a nezávazně si popovídáme o Vaší představě a o směřování Vašeho podniku. Zhodnotíme styl Vaší kuchyně a společně vybereme ty nejlepší vína poměr cena/výkon. To bude z Vaší strany vše. Zalistuji a upřesním, jak víno skladovat a vytvořím vinný lístek. Poté budu průběžně školit personál na případný nový produkt. 

naše služby

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte a kontaktujte nás