fbpx

Přidej se do klubu ,, Life Is Wine``

Značka Life is wine vznikla na základě poptávky po kvalitním víně bez mlhavých otázek odkud pochází a kdo za ním stojí. Netvrdíme, že naše víno je nejlepší, každopádně, ale můžeme tvrdit, že všechna vína, která nabízíme prochází přísnou kontrolou. A to jak u výrobce, tak následně interními lidmi, someliéry a enology, kteří neodpustí jakoukoliv výrobní vadu.

 

Life is wine...

Cesta za snem, životem a vínem s partou přátel

Nejsme nikým a na ničem vázaní a jsme tu jen proto abychom Vám představili to nejlepší co naše malá země může nabídnout. U nás neplatíte za víno s pochybným původem, ale za jistotu výběru a nevšedního zážitku z vína, z rukou edukovaných lidí v oboru.

ŽIVOT JE VÍNO A VÍNO JE ŽIVOT, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ MAXIMÁLNÍ PÉČI.

Důležité oznámení

Nejsme na nikoho a ničem závislí, proto ti nepotřebujeme Valit klíny o tom toto víno je nej, abys sis ho koupil v LifeIsWine.cz pouze vybíráme od mnoho dodavatelů ty top vína z celého světa.

Co se můžeš naučit?

LifeIsWine projekt je pod záštitou Prowines.cz, hlavním našim úkolem je ti vysvětlit jak si víno užít, protože ,,Život je víno a víno je život, který si zaslouží maximální péči.“

Zavolejte mi

Jestli Vás zajímá, co bych Vám doporučil k romantické večeři, důležitému obědu nebo jen tak za víno tak mě neváhejte kontaktovat: +420 775 693 303